Cel tegorocznej zbiórki 1,5% podatku dla OPP

31-01-2023 | Aktualności

Fundacja Już Pomagam wspólnie z Fundacją Zdrowia ESCO zwraca się do Was Kochani z wyjątkową prośbą aby w tym roku  Wasze 1,5% przeznaczyć wpłacić na samochód dla Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wejherowie .

Obecny ma 20 lat i nie ma klimatyzacji , wymaga ciągłych napraw .

Samochód jest dla nas niezbędny.

Służy on do przewozu uczestników z niepełnosprawnością na zajęcie od poniedziałku do piątku . Dzięki niemu mogą wyjść z domu i uczestniczyć w zajęciach z rehabilitacji społecznej , zdrowotnej i zawodowej . Marzeniem naszym jest abyśmy wszyscy razem spowodowali , że będą oni mogli być jak najbardziej samodzielni i być niezależni . To , że mamy dowóz jest często jedyną możliwością dotarcia na nasze zajęcia . Mamy dofinansowanie z PEFRON ale musimy mieć wkład własny 20%.

W swój PIT wpisz KRS 0000315682 z dopiskiem ESCO i możesz być pewny, że środki z Twojej wpłaty będą dobrze wykorzystane i dajesz nowe możliwości osobom z niepełnosprawnością, otwierasz im drogę do osiągnięcia jak największej  samodzielności.

Mamy również zrzutkę:

https://pomagam.pl/dojazd?fbclid=IwAR0DoMshJZWx0ZoncrEvpf2Rq4TceJ805dAhVY6LPSHso2440eepj3Ec9o4

Poznaj nas, zobacz co robimy :

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064480280490to WTZ w Wejherowie,

https://www.facebook.com/Fundacja-Zdrowia-ESCO-324653927956722 – to strona zaprzyjaźnionej Fundacji.

WTZ w Wejherowie w zeszłym roku otrzymało od Zarządu Powiatu Wejherowskiego medal „Za Zasługi dla Powiatu Wejherowskiego”

Fundacja Zdrowia ESCO w 2022r. Otrzymała „Drzewko Wdzięczności” nagrodę za pracę na rzecz osób z niepełnosprawnościami .

Nasze projekty przy współpracy z samorządem :

– Festyn Powitanie Wiosny na Kaszubach – dla ośrodków skupiających osoby niepełnosprawne w powiecie wejherowskim – 11 edycji

– FREE_ART pokaz sztuki osób niepełnosprawnych – 13 edycji

– Młodzieżowy Klub Integracyjny TAO – zajęcia popołudniowe dla młodzieży -prowadzone przez Fundację 15 lat

– Turniej Bowlingu WTZ Powiatu Wejherowskiego – 8 edycji

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY – Osoby z niepełnosprawnościami, kierownik placówki,  terapeuci i Fundacja Zdrowia ESCO oraz Fundacja Już Pomagam.