Cyrkuluj Książeczko

15-02-2020 | Aktualności, Galeria

W roku już 2020 liczba książek zebranych powiększyła się o 7587 książek. Daje to 51189 książek zebranych i prawie przekazanych dalej bo do przekazania zostało jeszcze ok. 1400 książek. Dziękujemy Auchan i wielu dobrym ludziom.

Dzięki Państwa dobremu sercu w akcji Cyrkuluj Książeczko na terenie CH Auchan, Bielany Wrocławskie, Bydgoszcz, Gdańsk, Piaseczno, Płock, Kołbaskowo, Krasne, Rumia, Swadzim, Komorniki zostało zebrane 7387 ksiązek.Podarowane egzemplarze przekazywane są wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, opiekuńczym domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, szkołom. Akcję, jak co roku, objęła patronatem pani Henryka Krzywonos-Strycharska.W sumie zebrano już 43602 ksiązki. Dziękujemy 🙂

Do końca roku na terenie CH Auchan, Bielany Wrocławskie, Bydgoszcz, Gdańsk, Piaseczno, Płock, Kołbaskowo, Krasne, Rumia, Swadzim, Komorniki będzie wystawiony specjalny pojemnik, do którego każdy może włożyć książki dla małych czytelników – bajki, opowiadania, wierszyki czy albumy.Akcja „Cyrkuluj Książeczko” jest ogólnopolską zbiórką książek dla dzieci. Podarowane egzemplarze przekazywane są wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, opiekuńczym domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, szkołom podstawowym, w tym szkołom specjalnym lub bezpośrednio dzieciom w placówkach publicznych. Akcję, jak co roku, objęła patronatem pani Henryka Krzywonos-Strycharska.

W tym roku także do akcji włączyły się PRZEDSZKOLE NR 34 IM. MARII KONOPNICKIEJ Gdańsk ul. Jagiellońska 12, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci świata Gdańsk-Oliwa ul. Opacka 7, X LO w Gdańsku ul. Kościuszki 8b. Daje to w sumie 36215 książek.

W sumie w akcji Cyrkuluj Książeczko wraz z ksiązkami z Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 w Gdańsku Szkoła Podstawowa nr 89 Szyprów 3, 80-335 Gdańsk zebrano 35465 książek. Jeszcze zostało nam ich ok. 1100 do rozdania :-). Powędrowały do szkół, szpitali i bezpośrednio do dzieci. Do następnej akcji i tak zabraknie. Jesteście kochani!!! Dziękujemy w imieniu dzieci 🙂
W akcji Cyrkuluj Książeczko 2016/2017 w Centrach Handlowych Auchan (Krasne, Mikołów, Katowice, Swadzim, Komorniki, Kołbaskowo, Sosnowiec, Piaseczno, Płock, Modlińska, Łomianki, Rumia, Gdańsk, Bielany, Hetmańska) zebrano 7982 książki. Serdecznie dzięujemy.

Dostajemy podziękowania za przekazane od Państwa książeczki. Serdecznie dziękujemy.